ENGINEERINGNET.BE - Met hoofdzetel in Antwerpen levert 3Point consultancy en projectmatige diensten op het vlak van security-architectuur, cyberdefensie en maatwerk IT-oplossingen.
Het bedrijf ontwikkelde ook eigen oplossingen voor threat monitoring, zoals Pointguard, die organisaties ondersteunen bij het beschermen van hun kritieke infrastructuur en operaties.
Door de expertise van 3Point in sterk geclassificeerde omgevingen te combineren met Cegeka’s schaal en uitvoeringskracht, vergroot het bedrijf zijn capaciteit om complexe, mission-critical uitdagingen aan te pakken.
3Point staat sterk in de Belgische defensie- en veiligheidssector en heeft ruime ervaring in gevoelige, geclassificeerde omgevingen.
Met deze overname krijgt Cegeka onmiddellijk toegang tot gespecialiseerde expertise, medewerkers met veiligheidsmachtiging en diepgaande domeinkennis in defensie en publieke veiligheid.