Nieuwe dauwpuntsensor bewaakt vochtigheid en luchtkwaliteit in realtime

Emerson lanceert de nieuwe Aventics DS1-dauwpuntensensor, een industriële sensor die dauwpunten, temperatuur, vochtigheidsniveaus en de kwaliteit van perslucht en andere niet-corrosieve gassen in realtime en vanaf één apparaat bewaakt.

Trefwoorden: #Emerson, #perslucht, #sensor, #temperatuur, #vochtigheid

Lees verder

Productnieuws

( Foto: Emerson )

ENGINEERINGNET.BE - Pneumatische systemen drijven de productieprocessen op de fabrieksvloer van de meeste industrieën aan; van farmaceutica en voedingsmiddelen en drank tot halfgeleiders en de auto-industrie.

Overmatige vochtigheid in pneumatische systemen kan meerdere problemen veroorzaken, waaronder verroeste onderdelen, inconsistentie van producten en onregelmatige processen.

Deze nieuwe sensor kan operatoren helpen bij het detecteren en verminderen van overmatige vochtigheid in een vroege fase, en bij het voorkomen van vochtgerelateerde schade aan uitrusting.

Door op deze manier de luchtkwaliteit te verbeteren, zijn zij beter in staat om processen te regelen, kunnen ze de levensduur van pneumatische onderdelen verlengen en de regelgeving naleven, is er minder onderhoud nodig en wordt de uitvaltijd beperkt.

Meer informatie >>