21 genomineerden maken kans op WNE Award 2021

WNE, de grootste internationale vakbeurs voor de civiele nucleaire industrie, lanceert de lijst met de 21 genomineerden, grote groepen en micro-ondernemingen/kmo’s, die werden geselecteerd voor de WNE Awards 2021.

Trefwoorden: #award, #World Nuclear Exhibition

Lees verder

nieuws

( Foto: WNE )

ENGINEERINGNET.BE - De genomineerden werden in vier categorieën (operationele uitmuntendheid, kennis- en competentiemanagement, producten & diensten en nucleaire veiligheid) verkozen door vier jury’s met de grootste internationale experts uit de sector van de civiele nucleaire industrie.

Deze editie kent een uitzonderlijke belangstelling: er werden 137 kwalitatieve projecten (41% micro-ondernemingen/kmo’s, 59% grote groepen) ingediend door 84 exposerende bedrijven afkomstig uit de belangrijkste markten van de sector van de civiele nucleaire industrie (Frankrijk, Rusland, Groot-Brittannië, Duitsland, Verenigde Staten, Canada…).

De categorie Producten & diensten kreeg het meeste kandidaturen, met 55,5% projecten tegenover de drie andere categorieën (16% Operationele uitmuntendheid, 13,9% Kennis- en competentiemanagement, 14,6% Nucleaire veiligheid).

De winnaars worden op de startdag van de beurs (30 november) om 17:00 u bekend gemaakt.

De genomineerden 2021 per categorie zijn:
  • Categorie Operationele uitmuntendheid
    • Grote groepen en grote ondernemingen
      • Dassault Systèmes, “3Dexperience - Plant Conformance and Quality”
      • EDF, “Stop Corrosion”
      • Nord Lock Group, “Hydraulic Closure Systems”

    • Micro-ondernemingen/kmo’s
      • Monteiro, “Cryocontrol”
      • Oakridge Sas, “Nesters – Nuclear Ex-core inStrumentation sysTEm (Rpn) System App.”
      • Siteflow, “Siteflow”

  • Categorie Kennis- en competentiemanagement
    • Grote groepen en grote ondernemingen
      • CEA, the French alternative energies and atomic energy commission, “Create Your MOOK”
      • Orano Group, “COOC (Corporate Online Open Course): Orano Nuclear Fuel Cycle Process”

    • Micro-ondernemingen/kmo’s
      • Geen

  • Categorie Producten & diensten
    • Grote groepen en grote ondernemingen
      • Bertin Technologies, “SaphyGATE GN - Radiation portal monitor for Special Nuclear Materials detection”
      • Framatome, “QuarTec Coating Technology”
      • Veolia Nuclear Solutions, “Treatment of Problematic Nuclear Waste Streams - GeoMelt® Vitrification of Reactive Metals”

    • Micro-ondernemingen/kmo’s
      • Avnir Energy, “SK-DIZI (Surveillance System for Ionized Zones)”
      • Haption, “Tele Robotics”
      • Tele Robotics is the ability to remotely control the manipulator in a hotcell via a master arm with force
      • Siléane, “Kamido: The robotics solution to sort and quantify legacy nuclear waste”

  • Categorie Nucleaire veiligheid
    • Grote groepen en grote ondernemingen
      • Doosan Babcock, “Development of a Phased Array Ultrasonic Inspection process for Sizewell B (SZB) Dry Fuel Store Multi-Purpose Canister Lid-to-Shell Welds”
      • EDF, “Radiation protection shells”
      • Orano Group – CEA, “A new therapeutic approach for the decorporation of transuranium radionuclides using inhaled DTPA”

    • Micro-ondernemingen/kmo’s
      • Asvad Intl. Sl, “ASVAD, the valve to achieve nitrogen-free reactors”
      • Cathelain and co-applicants, “C-Bolt”
      • Piercan SAS, “Secure and quick glove change with ejector ring system STIC”

De jury’s werden voorgezeten door internationale experts uit de sector van de civiele nucleaire industrie:
  • Véronica Garea, voorzitter van de Fundación INVAP (categorie Nucleaire veiligheid)
  • Mary Alice Hayward, CEO van Hayward Consulting (categorie Kennis- en competentiemanagement)
  • Patrick Landais, hoge commissaris voor atoomenergie van de CEA (categorie Producten & diensten)
  • Daniella Lulache, hoofd beleid en coördinatie van OCDE-AEN (categorie Operationele uitmuntendheid)

Op de foto: de winnaars van 2018.